56 675 41 10, 790 873 865, email: rejestracja-plr@tlen.pl
Informacje dla pacjentów

 Jak zostać naszym Pacjentem?

Zastanawiasz się jak zostać naszym pacjentem?

Poniżej przedstawiamy warunki jakie należy spełnić:


1. Warunkiem świadczenia usług w ramach POZ jest wypełnienie dokumentów wymaganych przez Narodowy Fundusz Zdrowia (NFZ) oraz posiadanie ważnego powszechnego ubezpieczenia zdrowotnego.
2. Formularz deklaracji można otrzymać, w naszej placówce lub pobrać ze strony internetowej.
3. Można również zadzwonić do poradni i umówić spotkanie z rejestratorką, która na spotkaniu z Państwem pomoże wypełnić niezbędne dokumenty.
4. Na formularzach wymagany jest odręczny podpis pacjenta (wymóg NFZ), dlatego też nie można przesłać ich faksem ani drogą elektroniczną.


Wymagane dokumenty:


1. Wzór deklaracji wyboru lekarza podstawowej opieki zdrowotnej można pobrać tutaj. Pacjent może wypełnić dokumenty bezpośrednio w poradni przed realizacją wizyty.

2. Wzór deklaracji wyboru pielęgniarki można pobrać tutaj.

3. Wzór deklaracji wyboru położnej można pobrać tutaj.

 

 

 

 

Przyjąłem do wiadomości i zgadzam sięKorzystanie ze strony internetowej (www.przychodnia-profamilia.pl) oznacza akceptację warunków zawartych w polityce prywatności. W szczególności dotyczy to akceptacji przetwarzania i przechowywania danych osobowych zebranych za pomocą niniejszej Strony a wykorzystywanych w celach marketingowych i handlowych. Na tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych, profilowania reklam i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.